Ketony Egzogenne BHB - brzoskwinia 150G (BeKeto)

Ketony egzogenne to specjalne suplementy, które przeznaczone są dla osób będących na diecie ketogenicznej. Powstają na bazie mieszaniny soli kwasu hydroksymasłowego wzbogaconej o minerały, takie jak magnez, sód czy wapń. Zadaniem tego specyfiku jest umożliwienie wejścia lub powrotu do stanu ketozy osobom na diecie ketogenicznej. Stosując ten produkt regularnie, można liczyć na skuteczne utrzymanie tego procesu. Dodatkowo jeżeli dodamy ketonów do porannego posiłku, możemy liczyć na spory zastrzyk energii.

Ketony egzogenne BHB – soczysta brzoskwinia

Ketony Egzogenne BHB o smaku brzoskwini - skład

W składzie ketonów egzogennych BHB o wyjątkowym smaku brzoskwini nie znajdziemy żadnych szkodliwych ani sztucznych substancji. W zasadzie cały skład ma tylko sześć pozycji, a są to: beta-hydroksymaślan wapnia, beta-hydroksymaślan magnezu, beta-hydroksymaślan sodu, naturalny ekstrakt z brzoskwiń, stewia i erytrytol. Jak więc wyraźnie widać, brak tutaj składników, które mogą zaszkodzić, a co także rzuca się w oczy - całkowity brak jakichkolwiek węglowodanów, co ma ogromne znaczenie na diecie ketogenicznej.

Sprawdź także inne produkty w naszym sklepie!
Ketosklep.pl

Ketony Egzogenne BHB - gdzie kupić?

Już sama nazwa - ketony egzogenne - sprawia, że można odnieść wrażenie, iż tego typu produkty można nabyć w dwóch miejscach - w sklepach z odżywkami dla sportowców oraz w sklepach dla chemików. Jest to jednak złudne wrażenie, ponieważ tego typu produkty można dostać w sklepie BeKeto, który jest również producentem tych specyfików. Oprócz samych ketonów we wspomnianym sklepie można nabyć naprawdę dużo produktów, które zostały przygotowane z myślą o osobach na diecie keto.

Opinie o ketonach egzogennych BHB

avatar

Na diecie keto jestem już od jakiegoś czasu i poszukiwałem czegoś, co pozwoli mi stale utrzymywać ten stan bez wyrzeczeń w trakcie śniadania. Trafiłem na ketony egzogenne od BeKeto i jestem zachwycony tym produktem. Nie dość, że uzyskałem oczekiwany efekt, to jeszcze dodają mi one energii do działania każdego dnia.

Rafał

avatar

Jako osoba, która dopiero zastartowała z dietą keto, miałem poważne obawy co do tego, czy uda mi się utrzymać ketozę. Dzięki ketonom egzogennym ze sklepu BeKeto okazało się to dosyć proste, a jak dziś cieszę się z ciągłego podtrzymywania mojej diety.

Krzysztof

avatar

Dieta ketogeniczna była dla mnie z początku ciężko, ale wszystko zmieniło się, kiedy poznałam ketony egzogenne BHB. Dzięki nim utrzymanie ketozy na co dzień jest o wiele łatwiejsze, a dodatkowo suplement ten pomaga także w trakcie tzw. cheat day. Gorąco polecam!

Julita

avatar

Znajomy, który także jest na diecie keto, polecił mi wypróbować ketony egzogenne BHP, aby ułatwić sobie utrzymanie ketozy. Muszę przyznać, że miał rację - jest zdecydowanie łatwiej, a jak nawet nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo potrzebuję tego typu suplementu.

Paulina