Ketony Egzogenne BHB - limonka 150G (BeKeto)

Jeżeli jesteś na diecie ketogenicznej i masz problemy z utrzymaniem ketozy, to ketony egzogeniczne będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ten wyjątkowy suplement diety powstał na bazie naturalnych składników i jest całkowicie pozbawiony węglowodanów, dzięki czemu stanowi idealny dodatek do posiłków i napojów. Co więcej - dodając ten specyfik do śniadania, możesz liczyć na spory zastrzyk energii, dzięki któremu będziesz miał siłę na sprawne funkcjonowanie i trening.

Ketony egzogenne BHB - limonka

Ketony Egzogenne BHB o smaku limonki - skład

Jak już zostało wspomniane, w składzie ketonów egzogennych BHB o smaku limonki nie znajdziesz żadnych sztucznych ulepszaczy - jedynie naturalne składniki. Jest ich dokładnie 6: beta-hydroksymaślan wapnia, beta-hydroksymaślan sodu, beta-hydroksymaślan magnezu, a także stewia, erytrytol oraz naturalny ekstrakt z limonki. Wyraźnie widać na podstawie wymienionych składników to, co zauważono w poprzednim akapicie - brak węglowodanów i absolutne zero ulepszaczy.

Sprawdź także inne produkty w naszym sklepie!
Ketosklep.pl

Ketony Egzogenne BHB - gdzie kupić?

Ketony egzogenne można zazwyczaj kupić w specjalistycznych sklepach, które sprzedają żywność dla osób na keto diecie. Te konkretne, czyli ketony egzogenne BHB można natomiast nabyć tylko w jednym miejscu i jest to sklep BeKeto, ponieważ to właśnie oni są producentem tego specyficznego produktu. We wspomnianym sklepie można także nabyć wiele innych wyrobów spożywczych przeznaczonych dla ludzi będących na diecie ketogenicznej - warto więc zapoznać się z całą jego ofertą.

Opinie klientów:

avatar

swego czasu miałem straszny problem z utrzymaniem ketozy na keto diecie. Próbowałem różnych sposobów, jednak dopiero ketony egzogenne BHB zaczęły mi wyraźnie pomagać. Z tego względu polecam ten produkt wszystkim zainteresowanym.

Dawid

avatar

o diecie keto i jej niesamowitych efektach dowiedziałem się od kolegów z siłowni. Postanowiłem ją więc wypróbować i rzeczywiście - jest po prostu genialna. Na początku jednak nie mogłem utrzymać ketozy, jednak z tym problemem pomógł mi się uporać wyjątkowy produkt, jakim są ketony egzogenne BHB.

Krystian

avatar

Poszukiwałam suplementu, który da mi porannego kopa na ketozie i przeszukałam chyba cały Internet. Po zapoznaniu się z wieloma opiniami, postanowiłam dać szansę ketonom egzogennym BHB. Dziś mogę szczerze przyznać, że była to doskonała decyzja.

Anna

avatar

Dzięki ketonom egzogennym BHB skończyły się moje wieczne problemy z podtrzymaniem ketozy na diecie ketogenicznej. Świetny smak, atrakcyjna cena i bardzo dobra wydajność - to po prostu idealny suplement dla wszystkich osób na keto diecie.

Wiktoria